•  sales@opp.co.ir
  •   شیراز:2-32326881-071    تهران:77801788-021
ناحیه کاربری

غوغای منصوری اینبار با مکلارن 720S فرست ادیشن


غوغای منصوری اینبار با مکلارن 720S فرست ادیشن + عکس

منصوری که تیونر مشهوری است از پکیج استایل و پرفورمنس خود برای مک لارن 720S رونمایی کرده است. این اتفاق اوایل سال جاری و در نمایشگاه خودروی ژنو رخ داد.


مک لارن 720S که قاتل بی‌رحم هایپرکارها لقب گرفته با این برنامه‌ی تیونینگ منصوری وحشی‌تر از قبل شده است. با استفاده از کیت آئرودینامیک فیبر کربنی و افزایش 35 اسب بخاری قدرت، شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو به 2.8 ثانیه رسیده و حداکثر سرعت نیز به 345 کیلومتر در ساعت افزایش یافته است.

1.jpg


این نمونه‌ی ویژه در لندن مشاهده شده و اگرچه تصاویر به تازگی در فضای مجازی بارگذاری شده‌اند اما واضح است که تصاویر چند ماه پیش گرفته شده‌اند چراکه نور آفتاب و پوشش افراد آن را نشان می‌دهد.


به لطف اصلاحات بصری منصوری، این خودرو که فرست ادیشن نام دارد خاص‌تر از قبل شده است. کافی است به فیبر کربن بکار رفته در جای‌جای بدنه از اسپلیتر جلو گرفته تا کاپوت، اسپویلر، رکاب‌های جانبی، اسپویلر عقب، دیفیوزر، بالچه‌ها، بال عقب، پوشش آینه‌ها و… نگاه کنید تا تغییرات 720S را مشاهده نمایید.

2.jpg


بجای دو خروجی اگزوز مدل استاندارد، این خودروی تیون شده از چهار خروجی بهره‌مند شده و همین موضوع باعث ایجاد ظاهر باابهت تر در بخش عقب شده است.

3.jpg


اما کابین هم دست‌خوش تغییر شده است. در بخش داخلی 720S منصوری شاهد چرم آبی و آلکانترا، عناصر زرد نئونی، فیبر کربن آبی و نشان منصوری فرست ادیشن هستیم.

4.jpg


برچسب ها: / / / / /
پست قبلی    پست بعدی