EN

ماوس پوشیدنی AirMouse

معرفی ماوس AirMouse، یک ماوس پوشیدنی به شکل دستکش

ماوس پوشیدنی AirMouse

به کمک ماوس کامپیوتر airmouse ماوس کامپیوترتان را مثل دستکش بپوشید و به راحتی از آن استفاده کنید….. بر کسی پوشیده نیست که استفاده از ماوس کامپیوتر باید به راحتی انجام گیرد و آسیب یا خستگی در پی نداشته باشد. مطالعات نشان داده است که استفاده فراوان و پی در پی از ماوس کامپیوتر برای کاربر باعث آسیب ، خستگی و حتی استرس می شود . متاسفانه برای اکثر کاربران کامپیوتر معنای استفاده فراوان از ماوس کامپیوتر در طول روز بیش از چند ساعت تلقی می شود در حالی که استفاده یک ساعت از ماوس در هنگام استفاده از کامپوتر با ماوس های عادی امروزی درواقع استفاده فراوان محاسبه می شود. خوشبختانه اکنون مدل های ماوس کامپیوتر مناسب با طرحی خاص تولید شده است که استفاده از آن برای آسایش و راحتی دست و بازو بسیار استاندارد می باشد.

یکی از ماوس های جالب و قابل توجه که توسط یک شرکت کانادایی به نام Deanmark Ltd تولید شده airmouse است که تنها شاخصه ای که باعث شده airmouse از ماوس های بی نظیر امروزی متمایز شود این است که کاربر می تواند هنگام استفاده آن را شبیه یک دستکش بپوشد و در مدت زمان استفاده از کامپیوتر به راحتی فراوان از آن بهره گیرد. بنیانگذاران شرکت deanmark و دیگر کسانی که در دانشگاه در این رابطه گرد هم آمدند Mark اذعان داشت طرحی که برای ماوس کامپیوتر جدید شبیه به دستکش است نیم سالی از آن گذشته است و شخصا طراحی جدید ماوس را که در رابطه با RSI ( آسیب جدی ناشی از استفاده فراوان از ماوس ) می باشد توسعه داده ام و موضوع استفاده فراوان از ماوس های عادی باعث آسیب و خستگی و کرختی دست و بازوی راست من شده است و همین موضوع باعث طراحی چنین ماوس کامپیوتری شد. او می گوید البته بعد از اینکه در مورد ماوسی که کار با آن راحت باشد در بین بازارهای اروپایی‌ تحقیق کردم و با توجه به اینکه دست من بخاطر استفاده فراوان دچار درد شده بود با کمک Oren به این فکر افتادیم که نتیجه آن به تولید airmouse رسید.

طبق انتشاریه وب سایت شرکت این ماوس بی سیم از لیزر نوری استفاده می کند و می تواند یک هفته بدون شارژ کردن به کاربر استفاده دهد و همچنین این ماوس با توجه به آزمایشات پزشکی و متناسب با رباط دست و هم تراز با مچ دست ساخته شده است که این شاخصه ها باعث می شود کاربر دست خود را در پوزیشن راحتی قرار دهد و فشار بسیار کمتری نسبت به ماوس های معمول به دست وارد می کند . نه تنها این ماوس باعث راحتی دست شما می شود بلکه باعث افزایش سرعت کلیکو دقیق بودن کارآیی ماوس و کامپیوتر می شود. زیرا airmouse به گونه ای طراحی شده که اگر دست شما در حالت پوزیشن راحت و صحیح قرار نگیرد موس غیر فعال می ماند بنابراین زمانی که دست شما در سطح صاف و صحیح و راحتی قرار گرفت ماوس برای استفاده فعال می شود . Airmouse در شش تا دوازده ماه آینده در بازار به قیمت 129 دلار عرضه و آماده فروش خواهد شد.


فرم ارسال دیدگاه

5 × one =

مقالات مشابه

محصولات اورنگ