EN

نقص فنی خودرو ائودی مدل S8 و A8

سوخت در ماشین شما به طور مانند خون در بدن است، اما اگر سوخت شما از دست برود اتفاق های نا خوشایندی خواهد بود.

آئودی در سال های 2013 تا 2016 برای تقریبا 9000 نمونه از خودرو های مدل A8 و S8 به مشکل بر خورد. این خودرو ها از بدو تولید در کارخانه آسیب دیده ساخته شده که در نهایت کارشناسان فنی این کمپانی مشکل را در خط مونتاژ تشخیص و برطرف کردند

این نقص از سیستم سوخت می آید. طبق گفته سازنده، خط تولید پمپ سوخت ممکن است در طول زمان دچار اختلال و خرابی شود . این می تواند بوی سوخت را وارد کابین کند و بدتر از آن، می تواند یک نشت سوخت ایجاد کند. نشت سوخت در صورت وجود گرما گرما یا جرقه می تواند خطر آتش سوزی به همراه داشته باشد.

خودروی آئودی اولین بار در ژوئن 2018 این نقص را کشف کرد. در حالی که از ژوئن 2018 تا ژانویه 2019 این خودرو ها مورد آزمایش قرار گرفته و مود بررسی شده بودند . سازنده خودرو در اسناد ارائه شده به NHTSA (سازمان نظارت و بازرسی) گفت که هنوز علت تایید آزمایشات در آن بازه ی زمانی مشخص نیست با این حال در تولیدات جدید به کنترل کیفیت و آزمایشات قبل از ورود به بازارهای جهانی بیشتر توجه شده و احتمال وجود این مشکل در هر هزار تولید یک عدد می باشد.

باید توجه داشت که دوام بخش سوخت رسانی و پبپاژ سوخت تاثیر به سزایی در چرخه حیات وسیله نقلیه دارد.

در حال حاضر تمامی خودرو هایی که دارای این نقص فنی بود ضمن جمع آوری تعمیر و با امتیازاتی ویژه به صاحبان آن ها به بهترین نحو تحویل داده شده است.


برچسب ها: /

مقالات مشابه

محصولات اورنگ