EN

کارخانه قالیشویی پاک تکتا

ارتقا سطح کیفیت خدمت رسانی ما به مشتریان یکی از دستاوردهای نصب جی پی اس های اورنگ بود.

جهانشاه ترابی، مدیریت کارخانه

معرفی

کارخانه قالیشویی پاک تکتا

اولین قالیشویی آنلاین با دستگاه‌های تمام اتوماتیک در شیراز می‌باشد که به صورت کاملا تخصصی در زمینه‌های مختلفی همچون شستن فرش و قالی، رفو و بازسازی فرش و رنگ‌برداری فرش فعالیت می‌کند.

این کارخانه بزرگ با مدیریت جناب ترابی در سال 1396 جهت مدیریت بهتر خودروهای مربوط به حمل فرش در سطح شهر و محیط کارخانه، اقدام به خرید و نصب و راه‌اندازی دستگاه‌های ردیاب اورنگ بر روی ماشین‌آلات خود نمودند. و تجربه مدیریت هوشمند ناوگان خود را با ردیاب‌های اورنگ شروع کردند.

جناب ترابی، مدیریت کارخانه تمام اتوماتیک پاک تکتا، در مصاحبه با واحد ارتباط با مشتریان اورنگ در رابطه با اهمیت کیفیت ارائه خدمات فرمودند:

دریافت و تحویل به موقع سفارشات مشتریان از مهم‌ترین پارامترهای کلیدی در موفقیت و رضایت مشتریان کارخانه است که خوشبختانه از طریق مدیریت هوشمند خودروها توانستیم مدت زمان ارائه خدمات را به حداقل زمان ممکن برسانیم.

جناب ترابی ،مدیریت کارخانه

وی در ادامه به بیان برخی از مشکلات موجود در سازمان تا قبل از نصب و تجهیز خودروها به دستگاه جی پی اس پرداختند:

مشکلات قالیشویی پاک تکتا

  • عدم اطلاع از وضعیت خودروهای در حال ارسال سفارش به مشتری.
  • آگاه نشدن از زمان دقیق تحویل سفارش به مشتری درنتیجه عدم پاسخگویی به مشتریان.
  • عدم امکان کنترل بر روی نوع رانندگی رانندگان.
  • نبود سیستم گزارش‌گیری جامع و اطلاع از وضعیت کارکرد هر خودرو.
  • محاسبه کیلومتر طی شده رانندگان بصورت دستی و کاغذی که این عملیات با خطای زیادی روبه‌رو بود.

که پس از استفاده از کنترل ناوگان حمل و نقل اورنگ، مشکلات یاد شده به شکل زیر برطرف شدند. و حتی امکاناتی افزون بر حل مشکلات نیز در اختیار ما قرار داده شد:

  • مشاهده لحظه‌ای وضعیت هر خودرو بر روی نقشه. (از طریق سامانه اورنگ و همچنین اپلیکیشن مربوطه بر روی گوشی تلفن همراه)
  • نمایش میزان دقیق کیلومتر طی شده هر خودرو و عدم نیاز به محاسبات دستی.
  • امکان اخذ گزارشات جامع مانند میزان توقف هر خودرو یا میزان سوخت مصرفی هر خودرو و …
  • امکان تنظیم سیستم هشداررسانی در صورت رانندگی با سرعت غیرمجاز و …
  • نمایش زمان دقیق تحویل سفارش مشتری.

نتیجه

کارخانه قالیشویی پاک تکتا پس از نصب جی پی اس و با استفاده از نرم افزار اورنگ و با بهره‌گیری از این تکنولوژی، موفق شدند تا تجربه‌ای متفاوت از راهبری و مدیریت خودروها را داشته باشند. و همچنین با کوتاه کردن زمان خدمت‌رسانی به مشتریان، سطح کیفی خدمات خود را تا حد چشمگیری ارتقا دهند.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ کنترل ناوگان چیست و چه دردی از مدیران دوا می‌کند؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی ادامه مطلب
سامانه مدیریت سرویس و درخواست یاور مدیریت سرویس و خدمت مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها ، کنترل و مدیریت ناوگان حمل و نقل و ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط با سایر واحد ها برای انجام هر چه بهتر و سریعتر ماموریت ها،عملیات ها و توزیع ادامه مطلب
سامانه مدیریت تعمیر و نگهداری خودرو کاریار تعمیر و نگهداری خودرو خودرو و ماشین آلات در سازمان ها نقش کلیدی در روند اجرای عملکرد بازی می کنند، به روز نگهداشتن این دارایی ها نیازمند بررسی دقیق و همیشگی دارایی و نگهداری صحیح از آنها ست، عملیات کنترل و بازدید های دوره ای مناسب طراحی شده ادامه مطلب