EN

کارخانه قالیشویی پاک تکتا

ارتقا سطح کیفیت خدمت رسانی ما به مشتریان یکی از دستاوردهای نصب جی پی اس های اورنگ بود.

جهانشاه ترابی، مدیریت کارخانه

معرفی

کارخانه قالیشویی پاک تکتا

اولین قالیشویی آنلاین با دستگاه های تمام اتوماتیک در شیراز می باشد که به صورت کاملا تخصصی در زمینه های مختلفی همچون شستن فرش و قالی ، رفو و بازسازی فرش و رنگ برداری فرش فعالیت می نماید.

این کارخانه بزرگ با مدیریت جناب ترابی در سال 1396 جهت مدیریت بهتر خودروهای مربوط به حمل فرش درسطح شهر و محیط کارخانه ، اقدام به خرید و نصب و راه اندازی دستگاه های ردیاب اورنگ بر روی ماشین آلات خود نمودند وتجربه مدیریت هوشمند ناوگان خود را با ردیاب های اورنگ شروع کردند.

جناب ترابی ،مدیریت کارخانه تمام اتوماتیک پاک تکتا، در مصاحبه با واحد ارتباط با مشتریان اورنگ در رابطه با اهمیت کیفیت ارائه خدمات فرمودند :

دریافت و تحویل به موقع سفارشات مشتریان از مهم ترین پارامترهای کلیدی در موفقیت و رضایت مشتریان کارخانه است که خوشبختانه از طریق مدیریت هوشمند خودروها توانستیم مدت زمان ارائه خدمات را به حداقل زمان ممکن برسانیم.

جناب ترابی ،مدیریت کارخانه

وی در ادامه به بیان برخی از مشکلات موجود در سازمان تا قبل از نصب و تجهیز خودروها به دستگاه جی پی اس پرداختند :

  • عدم اطلاع از وضعیت خودروهای در حال ارسال سفارش به مشتری.
  • عدم اطلاع از زمان دقیق تحویل سفارش به مشتری درنتیجه عدم پاسخگویی به مشتریان
  • عدم امکان کنترل بر روی نوع رانندگی راننده گان.
  • نبود سیستم گزارش گیری جامع و اطلاع از وضعیت کارکرد هر خودرو.
  • محاسبه کیلومتر طی شده رانندگان بصورت دستی و کاغذی که این عملیات با خطای زیادی رو به رو بود.

که پس از استفاده از جی پی اس ،سامانه کاربردی اورنگ ، مشکلات یاد شده به شکل زیر برطرف شدند و حتی امکاناتی افزون بر حل مشکلات نیز در اختیار ما قرار داده شد:

  • مشاهده لحظه ای وضعیت هر خودرو بر روی نقشه هم از طریق سامانه هم اپلیکیشن بر روی موبایل.
  • نمایش میزان دقیق کیلومتر طی شده هر خودرو و عدم نیاز به محاسبات دستی.
  • امکان اخذ گزارشات جامع مانند میزان توقف هر خودرو یا میزان سوخت مصرفی هر خودرو و …
  • امکان تنظیم سیستم هشداررسانی در صورت رانندگی با سرعت غیرمجاز و …
  • نمایش زمان دقیق تحویل سفارش مشتری

نتیجه

کارخانه قالیشویی پاک تکتا پس از نصب جی پی اس و با استفاده از نرم افزاراورنگ و با بهره گیری از این تکنولوژی موفق شدند تا تجربه ای متفاوت از راهبری و مدیریت خودروها را داشته باشند و همچنین با کوتاه کردن زمان خدمت رسانی به مشتریان سطح کیفی خدمات خود را تا حد چشمگیری ارتقا دهند.


کنترل ناوگان حمل و نقل اورنگ کنترل ناوگان چیست؟ سامانه مدیریت ناوگان یا Fleet Management System که به اختصار به آن FMS می گوییم؛ به مدیران شرکت ها و سازمان هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از تمام خودروهای خود داشته ادامه مطلب
سامانه مدیریت سرویس و درخواست یاور مدیریت سرویس و خدمت مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها ،کنترل و مدیریت سیستم ناوگان حمل و نقل و ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط با سایر واحد ها برای انجام هر چه بهتر و سریعتر ماموریت ها،عملیات ها و توزیع ادامه مطلب
سامانه مدیریت تعمیرات و نگهداری خودرو کاریار تعمیرات و نگهداری خودرو خودرو و ماشین آلات در سازمان ها نقش کلیدی در روند اجرای عملکرد بازی می کنند، به روز نگهداشتن این دارایی ها نیازمند بررسی دقیق و همیشگی دارایی و نگهداری صحیح از آنها ست، عملیات کنترل و بازدید های دوره ای مناسب طراحی شده ادامه مطلب