EN

دزدی ماشین

دزدی خودرو در شیراز | صدای مشتری اورنگ

من هر ماشینی که دارم، ردیاب خودرو اورنگ روی آن نصب است. هم خودم و هم پسرم. و الان چندین سال است که با شرکت اورنگ همکاری می‌کنیم و خیلی از این همکاری راضی هستیم.

در زیر مصاحبه‌ای می‌خوانید و می‌بینید که با یکی از مشتریان ما صورت گرفته است. دزدی خودرو در شیراز که آقای فتحی شرح این ماجرا را بیان می‌کند:

سلام آقای فتحی. خوب هستید؟

سلام. بله، ممنونم.

رجبی هستم از صدای مشتری شرکت اورنگ. متوجه شدیم شما تجربه دزدی خودرو داشتید که خدا را شکر توانستید توسط دستگاه ردیاب اورنگ خودروتان را پیدا کنید. می‌شود توضیح بدهید که این موضوع چگونه اتفاق افتاد و اینکه چطور خودروتان رو پیدا کردید. برای اینکه مشتریان ما متوجه قابلیت دستگاه‌های ردیاب بشوند؟

فروردین سال 95 بود. قبل آن بگویم که من سال‌هاست با ردیاب‌های اورنگ آشنایی دارم و می‌شناسم. بنده یک ماشین اپتیما (Optima) داشتم که سرقت شد. بعد پیگیری کردیم و بعد چند روز در بوشهر، در یک خانه بود که چادر هم رویش کشیده بودند! پیدا کردیم و با نیروی انتظامی رفتیم. بعد متوجه شدیم ماشین را فروخته بودند به یک مهندس. نیرو انتظامی ماشین را توقیف کرد. ایشان گفتند من مدارک دارم و منم گفتم که منم مدارک دارم. بعدا معلوم شد که مدارک شخص مهندس جعلی است و سارقین مدارک جعلی به ایشان داده‌اند. مدتی بعد طِی یک پروسه قضایی، ماشین به من برگردانده شد و همچنین یکی از سارقان نیز به دام افتاد. طرف حساب مهندس هم، شد آن سارق و ماشین را به من پس دادند.

خیلی هم خوب. جناب فتحی خیلی ممنونم که وقت‌تان را به ما اختصاص دادید. گفته دیگری هم دارید؟

من هر ماشینی که دارم، ردیاب خودرو اورنگ روی آن نصب است. هم خودم و هم پسرم و الآن چندین سال است که با شرکت اورنگ همکاری می‌کنیم و خیلی از این همکاری راضی هستیم.

ممنون از اینکه ما را انتخاب کردید جناب فتحی.

منم ممنونم.

اگر مشکلی نیست ما این ویدئو را در شبکه‌های اجتماعی شرکت منتشر کنیم؟ 

مشکلی نیست. فقط در خود شرکت منتشر میشه؟

بله. در خود شبکه‌های اجتماعی شرکت. ممنون که وقت اختصاص دادید.

خواهش می‌کنم. قربان شما.

خدانگهدار

خداحافظ شما.

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد سخت افزارهای ردیاب خودرو دارید، می‌توانید از قسمت سخت افزار ردیاب خودرو مراجعه یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا مشاوره فنی دقیق‌تری دریافت نمایید.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب