EN

دزدی ماشین

دزدی خودرو در شیراز | صدای مشتری اورنگ

من هر ماشینی که دارم، ردیاب خودرو اورنگ روی آن نصب است. هم خودم و هم پسرم. و الان چندین سال است که با شرکت اورنگ همکاری می‌کنیم و خیلی از این همکاری راضی هستیم.

در زیر مصاحبه‌ای می‌خوانید و می‌بینید که با یکی از مشتریان ما صورت گرفته است. دزدی خودرو در شیراز که آقای فتحی شرح این ماجرا را بیان می‌کند:

 

سلام آقای فتحی. خوب هستید؟

سلام. بله، ممنونم.

رجبی هستم از صدای مشتری شرکت اورنگ. متوجه شدیم شما تجربه دزدی خودرو داشتید که خدا را شکر توانستید توسط دستگاه ردیاب اورنگ خودروتان را پیدا کنید. می‌شود توضیح بدهید که این موضوع چگونه اتفاق افتاد و اینکه چطور خودروتان رو پیدا کردید. برای اینکه مشتریان ما متوجه قابلیت دستگاه‌های ردیاب بشوند؟

فروردین سال 95 بود. قبل آن بگویم که من سال‌هاست با ردیاب‌های اورنگ آشنایی دارم و می‌شناسم. بنده یک ماشین اپتیما (Optima) داشتم که سرقت شد. بعد پیگیری کردیم و بعد چند روز در بوشهر، در یک خانه بود که چادر هم رویش کشیده بودند! پیدا کردیم و با نیروی انتظامی رفتیم. بعد متوجه شدیم ماشین را فروخته بودند به یک مهندس. نیرو انتظامی ماشین را توقیف کرد. ایشان گفتند من مدارک دارم و منم گفتم که منم مدارک دارم. بعدا معلوم شد که مدارک شخص مهندس جعلی است و سارقین مدارک جعلی به ایشان داده‌اند. مدتی بعد طِی یک پروسه قضایی، ماشین به من برگردانده شد و همچنین یکی از سارقان نیز به دام افتاد. طرف حساب مهندس هم، شد آن سارق و ماشین را به من پس دادند.

خیلی هم خوب. جناب فتحی خیلی ممنونم که وقت‌تان را به ما اختصاص دادید. گفته دیگری هم دارید؟

من هر ماشینی که دارم، ردیاب خودرو اورنگ روی آن نصب است. هم خودم و هم پسرم و الآن چندین سال است که با شرکت اورنگ همکاری می‌کنیم و خیلی از این همکاری راضی هستیم.

ممنون از اینکه ما را انتخاب کردید جناب فتحی.

منم ممنونم.

اگر مشکلی نیست ما این ویدئو را در شبکه‌های اجتماعی شرکت منتشر کنیم؟ 

مشکلی نیست. فقط در خود شرکت منتشر میشه؟

بله. در خود شبکه‌های اجتماعی شرکت. ممنون که وقت اختصاص دادید.

خواهش می‌کنم. قربان شما.

خدانگهدار

خداحافظ شما.

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد سخت افزارهای ردیاب خودرو دارید، می‌توانید از قسمت سخت افزار ردیاب خودرو مراجعه یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا مشاوره فنی دقیق‌تری دریافت نمایید.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ کنترل ناوگان چیست و چه دردی از مدیران دوا می‌کند؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی ادامه مطلب
سامانه مدیریت سرویس و درخواست یاور مدیریت سرویس و خدمت مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها و سازمان ها ، کنترل و مدیریت ناوگان حمل و نقل و ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط با سایر واحد ها برای انجام هر چه بهتر و سریعتر ماموریت ها،عملیات ها و توزیع ادامه مطلب
سامانه مدیریت تعمیر و نگهداری خودرو کاریار تعمیر و نگهداری خودرو خودرو و ماشین آلات در سازمان ها نقش کلیدی در روند اجرای عملکرد بازی می کنند، به روز نگهداشتن این دارایی ها نیازمند بررسی دقیق و همیشگی دارایی و نگهداری صحیح از آنها ست، عملیات کنترل و بازدید های دوره ای مناسب طراحی شده ادامه مطلب