EN

دزدی ماشین

سرقت خودرو در کرمانشاه | صدای مشتری اورنگ

درواقع سال 97 بود که یک دستگاه ماشین در حوالی ساعت 4 و نیم صبح که راننده ما برای سرویس‌دهی اعزام می‌شود، خودرو را سرقت می‌کنند.

در زیر مصاحبه‌ای می‌خوانید و می‌بینید که با یکی از مشتریان ما صورت گرفته است. سرقت خودرو در کرمانشاه که آقای حسنی شرح این ماجرا را بیان می‌کند:

سلام. وقت‌تان بخیر. خوب هستید آقای حسنی؟

-سلام. بله، خیلی مچکرم.

جناب حسنی، بنده شاکری هستم و از بخش ارتباط با مشتریان اورنگ تماس می‌گیرم. با افتخار چندین سال هست که شما مشتری ما هستید و از محصولات و خدمات ما استفاده می‌‌کنید. متوجه شدیم تجربه‌ای داشتید از سرقت یکی از خودروهایتان که توسط ردیاب اورنگ موفق به پیگیری آن شدید. دراین‌باره توضیح می‌دهید؟

بله. بسم الله الرحمان الرحیم. بنده هم افشار حسنی – مدیرعامل شرکت حمل و نقل مسافربری بعثت غرب کرمانشاه – هستم که حدود 7 سال است که با شرکت شما همکاری داریم و تا امروز 98 دستگاه از ردیاب‌های اورنگ را استفاده کرده‌ایم. برگردیم به داستان سرقت خودرو. درواقع سال 97 بود که یک دستگاه ماشین در حوالی ساعت 4 و نیم صبح که راننده ما برای سرویس‌دهی اعزام می‌شود، ماشین را سرقت می‌کنند. بعد آن خوشبختانه با کمک ردیاب‌های اورنگ و هماهنگی با نیروی انتظامی، ماشین پیدا شد. همچنین اینجا جا دارد از نمایندگی شما در شهر کرمانشاه، آقای امیر حیدری تشکر کنم که هر موقع تماس گرفتیم، ایشان کار ما را راه انداخته‌اند.

جناب حسنی اگر مشکلی نیست ما این ویدئو را در شبکه‌های اجتماعی شرکت منتشر کنیم؟ 

-نه. مشکلی نیست. من در خدمت شما هستم.

ممنون از حُسن انتخاب شما. انشالله بتوانیم سالیان سال خدمت‌گذار خوبی برای شما باشیم. 

-انشالله ما از مشتریان خوب شما باشیم:)

شما لطف دارید. خدانگهدار.

-خداحافظ شما.

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد سخت‌افزارهای ردیاب خودرو دارید، می‌توانید از قسمت سخت‌‌افزار ردیاب خودرو مراجعه یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا مشاوره فنی دقیق‌تری دریافت نمایید.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ کنترل ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل و نقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. ارتباطی که درنهایت به انجام هر چه بهتر و سریعتر ماموریت‌ها، عملیات‌ها و ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار تعمیر و نگهداری خودرو چه کمکی به سازمان‌ها می‌کند؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها خواهد ادامه مطلب