EN

شرکت سالیذ مرغ

شرکت سالیذ مرغ

مهم‌ترین مزیت شرکت اورنگ چیست؟ در یک کلام پاسخگویی. وقتی ما درخواستی داریم و همکاران من ارتباط می‌گیرند، خیلی سریع به نتیجه می‌رسند. مهندس کشاورز – مدیریت شرکت سالیذ مرغ

در زیر مصاحبه‌ای می‌خوانید و می‌بینید که با آقای مهندس کشاورز، مدیریت شرکت سالیذ مرغ، انجام شده است. البته پیشتر، معرفی جداگانه‌ای از شرکت سالیذ مرغ با مهندس محمدهادی عباسی، مدیر بخش بازرسی سالیذ صورت پذیرفته است. و تجربیات ایشان در خصوص مدیریت ناوگان سالیذ مرغ ارائه شده است.

 

چرا به فکر استفاده از ردیاب‌های اورنگ افتادید؟

تقریبا حدود 6 یا 7 سال پیش بود که در ناوگان حمل و نقل‌مان مشکلاتی به وجود آمد. و نمی‌دانستیم که ماشین‌هایمان کجا هستند و چطور از آن‌ها استفاده می‌شود. برای مثال چیزی که برای ما جالب بود، میزان جرایم راهنمایی و رانندگی بود که به علت سرعت و … در جایی اتفاق می‌افتاد که مسیر خودروهای ما نبود. دنبال این بودیم که چطور می‌توانیم این موضوع را کنترل کنیم. ابتدا کنترل‌مان بیشتر چشمی بود مثلا واحدی داشتیم به نام واحد بازرسی که برای انجام وظیفه‌هایش، هزینه زیادی را متحمل می‌شدیم. در ادامه تحقیق کردیم که چگونه می‌توانیم به صورت خودکار و سیستماتیک این کنترل را انجام دهیم. بعد از آن بود که با شرکت اورنگ پژوهان پارسه آشنا شدیم و کار تجهیز ناوگان را شروع کردیم.

در این چند سالی که تجربه استفاده از ردیاب اورنگ را دارید، خاطره‌ی جالبی دارید که بخواهید برای مخاطبان ما بیان کنید؟

خاطره که خیلی زیاد است ولی خاطره‌ای که شاید از همه جالب تر باشد برمی‌گردد به روزی که یکی از خودروهای ما به سرقت رفت کهدر نهایت به 24 ساعت نرسیده بود که توانستیم به وسیله ردیاب‌های اورنگ پیدایش کنیم و این موضوع، بسیار برایمان خوشحال‌کننده بود. و از آن موقع بود که تصمیم گرفتیم که ردیاب‌های اورنگ را روی ماشین‌های شخصی خودمان هم نصب کنیم:)

فکر می‌کنید چقدر ردیاب‌های اورنگ برای شرکت شما اثربخش بوده است؟

موقعیتی که برای ما خیلی اثربخش بود و بسیار کمک کرد، درباره خودروهای یخچالی ما بود. درواقع از بعضی از مشتریان‌یمان شکایات داشتیم از اینکه محصولی که به دست ما می‌رسد، دمای مناسب ندارد. آنجا بود که گمان کردیم که راننده‌های ما از سیستم یخچال استفاده نمی‌کنند. (مثلا به علت هزینه سوخت) ولی از وقتی که از سیستم اورنگ استفاده می‌کنیم، در اتاق کنترل می‌توانیم نظاره‌گر باشیم و سریعا به راننده‌ها در صورت خاموش بودن یخچال، هشدار دهیم که یخچال خود را روشن کنند.

آیا از خدمات اورنگ راضی هستید؟

قطعا همینطور است چون وقتی که ما در سال اول همکاری با شرکت اورنگ، 10 عدد از ردیاب اورنگ تهیه کردیم و به مرور زمان و تا کنون این عدد به 80 رسیده است، خود نشانگر راضی بودن ما از خدمات شماست.

مهم‌ترین مزیت شرکت اورنگ چیست؟

در یک کلام پاسخگویی. وقتی ما درخواستی داریم و همکاران من ارتباط می‌گیرند، خیلی سریع به نتیجه می‌رسند. مثلا وقتی می‌خواهیم روی یکی از خودروها سریعا ردیاب نصب کنیم. 

مهم‌ترین ویژگی نرم‌افزار مدیریت ناوگان اورنگ چیست؟

گزارش‌های تخصصی که این سیستم به ما ارائه می‌دهد. همانند توقفات، میزان مصرفِ سوختِ کیلومترِ طی شده، دمای کابین و …

با توجه به همکاری که با شرکت اورنگ در طی این سالیان داشتید، چه توصیه‌ای برای مدیران تولیدی و شرکت‌های پخش دارید؟

من توصیه می‌کنم برای اینکه بازدهی بیشتر و هزینه کمتری داشته باشند، از سامانه ردیاب اورنگ استفاده کنند. چرا که به ما مخصوصا در بحث‌های نظارتی و کنترل بسیار کمک کرده است.

حسن انجام کار

چنانچه تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه کارکرد سخت‌افزارهای ردیاب خودرو دارید، می‌توانید از قسمت سخت‌‌افزار ردیاب خودرو مراجعه یا با کارشناسان ما تماس حاصل کنید تا مشاوره فنی دقیق‌تری دریافت نمایید.

 


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب