EN

ردیاب کندو عسل

ردیاب کندو؛ برای صاحبان این کسب‌وکار خوشمزه

برای همه پیش آمده که…

نه. برای همه ما پیش نمی‌آيد که کندو عسل داشته باشیم!‌ و این مقاله برای کسانی نوشته شده است که کندو عسل دارند و نگران دزدیده شدن کندو عسل خود هستند. بیایید کمی به عقب برگردیم و در اهمیت داستان ردیاب برای کندو بیشتر صحبت کنیم:

کشور ما به خاطر نوع آب‌وهوایی که دارد، توانایی تولید عسل مرغوب را در دنیا پیدا کرده است. در این میان اغلب مناطق نگهداری این کندوها در جاهایی بدون سکونت هستند. مانند صحراها، نواحی کوهستانی و… . تمام این دلایل باعث شد که بسیاری از افراد به این کسب‌وکار خوشمزه روی بیاورند. نظرتان چیست با یک ویدئو شروع کنیم تا مثل کسانی که قبل از ورزش سنگین، کمی گرم می‌کنند، شما نیز گرم کرده باشید؟!

چرا باید از ردیاب کندو استفاده کرد؟

در یک کلام امنیت! خطر همیشه دزدیده شدن کندو وجود دارد. نمی‌دانم شاید شما نیز یکی از این افراد داغ‌دیده از این ماجرا باشید و برای جلوگیری دوباره از این اتفاق ناگوار، به جستجو راهکار پرداخته‌اید. در نهایت فرقی نمی‌کند چرا که ردیاب کندو برای هر زنبودار یک ابزار مناسب محسوب می‌شود که در کنار سایر ابزار باید قرار گیرد.

بهترین ردیاب برای کندو کدام است؟

ردیاب‌های برند تلتونیکا از ردیاب‌های نامی در دنیا و کشور ما هستند که متقضیان از آن استفاده می‌کنند. در کنار برند تلتونیکا، برند اتریکس نیز وجود دارد. این برند با توجه مقاومت و طول عمر بالا مورد علاقه بسیاری قرار گرفته است. در نهایت شما می‌توانید از هر دو این برندها برای ردیاب کندو خود استفاده کنید.

اول اجازه دهید درباره انواع ردیاب به شما توضیح بدهم که در انتخاب ردیاب دچار اشتباه فاحش نشوید! ردیاب‌ها به چند دسته کلی تقسیم می‌شوند که ما فعلا به این دو دسته کلی اشاره می‌کنیم:

ردیاب‌های نصبی همانطور که از اسم‌شان پیداست، باید نصب شوند و بیشتر برای ماشین‌آلات، خودرو و… کاربرد دارند. اما در مقابل ردیاب‌های شخصی، قابل حمل هستند و نیازی به نصب هم ندارند. ردیاب‌های نصبی از باتری خودرو تغذیه می‌کنند اما ردیاب‌های شخصی از باتری که در خود دارند، استفاده می‌کنند. پس به طور خلاصه متوجه شدیم که ردیاب کندو باید از نوع ردیاب شخصی و قابل حمل باشد.

ردیاب شخصی AT1

ردیاب شخصی AT1 یکی از ردیاب‌‌های برند اتریکس است که با ویژگی‌های منحصرفردی که دارد‌، گزینه مناسبی برای کندوهای شما شود. اما چرا؟ بیایید نگاهی به این ویژگی‌ها داشته باشیم:

مشخصات کلیدی ردیاب شخصی AT1

  • قابلیت تشخیص دستکاری: با توجه به سنسور نوری موجود در دستگاه، در صورتیکه از بدنه جسم ردیابی جدا گردد، هشدار پیامکی به مدیر سیستم ارسال می‌شود.
  • آهنربای قوی: با استفاده از آهنربای قوی، قابلیت ردیابی محموله‌ها، کانتینرها و خودروها بدون نیاز به نصب فراهم می‌شود.
  • ارسال هشدار در زمان شنود صدای شدید: در صورتیکه صدای اطراف از مرز ۶۰ دسی‌بل بالاتر رود، هشداری به مرکز ارسال خواهد شد.
  • ضد آب و گردوغبار IP67: این ویژگی، قابلیت فعالیت در محیط‌های کاری مختلف اعم از گردوغبار و شرجی را به راحتی ممکن می‌سازد.
  • باطری قدرتمند 6000 میلی‌آمپری: ظرفیت زیاد باطری، ردیابی با بدون وقفه بیشتری را فراهم می‌کند.
  • سامانه ردیابی قدرتمند اورنگ: قابلیت ردیابی از طریق اپلیکیشن و سامانه ردیابی اورنگ
ویژگی‌های ردیاب شخصی AT1

هزینه ردیاب کندو زیاد نیست؟

این دیگر به این بستگی دارد که شما تا چه اندازه امنیت کندوعسل‌تان برایتان اولویت دارد اما به طور کلی با توجه به زمان و انرژی‌ای که تولیدکنندگان برای این کار صرف می‌کنند، این هزینه‌ها مناسب و منطقی است.

راهی نیست هزینه‌های ردیاب کندوها را کم کنم؟

بله. راهی هست و آن اینکه شما می‌توانید فقط بخشی از کندوهای خود را مجهز به ردیاب کنید و این کار را نامنظم و متناوب انجام دهید. با این کار هم امنیت کندو خود را تا حدودی تامین کرده‌اید و هم هزینه‌های کمتری برای ردیاب‌ها پرداخت کرده‌اید.

ردیاب کندو عسل
ردیاب کندو عسل

از کجا بخریم؟

شما می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ردیاب AT1 را درخواست کنید. حتی اگر سوالی داشتید، کارشناسان ما با روی گشاده به شما پاسخ خواهند داد.

چطور مطمئن باشیم که شرکت شما قابل اعتماد است؟!

ما به شما حق می‌دهیم که این سوال را بپرسید! برای همین شما می‌توانید رزومه و فعالیت‌های ما را در این ۱۵ سال فعالیت در عرصه ردیاب و سامانه‌های ردیابی ببینید. مجوزها را هم قرار داده‌ایم تا خیال شما را راحت کنیم.


برچسب ها: /

مقالات مشابه

محصولات اورنگ