EN

مدیریت ناوگان فرش ذوالانواری

شرکت فرش ذوالانواری

شرکت فرش ذوالانواری از سال ۱۲۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و کیفیت کار خود را از دل قرن‌ها به دست آورده‌اند. در اینجا با آقای محبوبی صحبت کرده‌ایم. آقای محبوبی صاحب این کسب‌وکار است.

ایشان و تیم هنری‌شان توانسته‌اند با فرش‌هایشان رنگ‌ها را از نو متولد کنند! و این کار فقط از یک تیم هنری و منظم برمی‌آید. شرکت فرش ذوالانواری سال‌هاست که از خدمات شرکت ما برای مدیریت ناوگان خود استفاده می‌کند. در این گفتگو به سراغ ایشان رفتیم تا گپی زده باشیم و مهمان چایی‌های لب‌سوز و کمرباریک ایشان باشیم:

خاطره‌ای دارید که تعریف کنید؟

یکی از نیروهای ما، بدون اینکه بداند روی ماشین ردیاب نصب است، کارش را انجام می‌داد. ما بعد یک مدت دیدیم که روی ماشین گِل و خاک زیاد است درصورتی که همیشه خودروهای ما سرویس می‌شوند. کمی مشکوک شدیم و از امکانات سامانه استفاده کردیم و محدوده جغرافیای را تعریف کردیم و بعدا ایمیلی برای ما آمد که متوجه شدیم از محدوده خارج شده است. بعدا فهمیدیم که راننده ما از ماشین شرکت برای اسباب‌کشی استفاده می‌کرده است! اینجا سامانه خیلی به داد ما رسید.

منم سلام و خسته نباشد داریم خدمت شما و شرکت قابل ستایش اورنگ که سالیان سال است که در خدمتشون هستیم و واقعا هم استفاده‌های مفیدی برده‌ایم.

چند سال است که با ما همکاری می‌کنید؟

فکر کنم که از سال ۹۴ است که افتخار همکاری با شرکت اورنگ را داریم.

مهمترین مزیت نرم‌افزار ردیاب اورنگ؟

شرکت فرش ذوالنواری به دو بخش تقسیم می‌شود:

  • فرش ذوالنواری

در حوزه ما حمل‌ونقل در اولویت است. فرش‌هایی که بافته می‌شوند، از روستاها می‌آیند. مواد اولیه که به روستاها منتقل می‌شود و کارپردازهایی که فرش‌ها را بازرسی می‌کنند از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند. همه این‌ها جز بخش اول از کار ماست.

  • قالیشویی

برای بخش قالیشویی که به ما خیلی کمک کرده است. ما تعدای زیادی خودرو داریم که فرش‌ها را جابه‌جا می‌کنند. در نهایت به بهوبد فرش ذوالنواری و بهبود قالیشویی کمک کرده است. اصلا به ما مشتری اضافه کرد چون ما توانستیم خودروهایمان را در مسیری بفرستیم که سرعت عمل بیشتری داشته باشند و زودتر توانستیم فرش‌ها را تقسیم و جمع کنیم. پرت و هدررفت انرژی از کسب‌وکارمان را حذف کردیم و مدیون نرم افزار اورنگ هستیم.

پشتیبانی شرکت اورنگ چطور بوده است؟

خوشبختانه اینقدر این نرم‌افزار قوی است و اینقدر که بچه‌ها اورنگ مسئولیت‌پذیر هستند، در قیاس با نرم‌افزارهای دیگر که کار می‌کنیم، کمترین مشکل را داشتیم. اگر موارد محدودی هم بوده، بلافاصله برطرف شده و من که شخصا راضی هستم.

چه توصیه‌ای دارید؟

من استفاده‌ای که در شرکت خودم از آن بهره بردم را می‌گویم چون که شرکت دیگری شاید صنفش با ما فرق کند یا اولویت‌های دیگری داشته باشند. در هر صورت، توصیه من این است که تکنولوژی را نباید فراموش کنیم و باید با تکنولوژی همگام باشیم. من فکر می‌کنم که باید استفاده از تکنولوژی در شرکت‌ها و بنگاه‌های اقتصادی رایج شود و نگاه اول به نرم‌افزار، بحث همگام بودن با تکنولوژی است. بحث، بحث امنیت نیست چون امنیت برقرار است و چرا که راننده‌ای که خودرو را در اختیار دارد، به خاطرش سفته و تضمین‌های بسیاری داده است. با استفاده از تکنولوژی اورنگ، از رقیبم جلوتر هستم.

آقای محجوبی-مدیرعامل شرکت فرش ذوالنواری

با استفاده از تکنولوژی اورنگ، از رقیبم جلوتر هستم.

در خدمت شرکت فرش ذوالانواری بودیم که از مشتریان موفق و خوب ما هستند. شرکت فرش ذوالنواری توانسته با استفاده از سامانه‌های شرکت اورنگ، ناوگان خود را مدیریت کند و بهره‌وری را شرکت خود افزایش دهد. امیداوریم صدای بعدی ما، شما باشید.

راستی برای آشنایی بیشتر با نحوه کار سامانه‌های ما می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. آن‌ها شما را راهنمایی خواهند کرد و سوالتان را پاسخ خواهند داد.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب