EN

حسن انجام کار برای سامانه مدیریت ناوگان و ردیابی از بنیاد مسکن فارس

بنیاد مسکن فارس

در زیر با آقای شهبانی، مدیر نقلیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، مصاحبه‌ای کرده‌ایم و از میزان رضایت ایشان از سامانه مدیریت ناوگان اورنگ و ردیاب‌های اورنگ پرسیدیم:

کار بنیاد مسکن بیشتر در روستاها و سپس در شهرهاست و وقتی ناوگان ما از شهر خارج می‌شود،‌ اطلاعاتی در دسترس نداشتیم که آیا آن مسیری که باید طی شود، انجام شده یا نه. (ماموریت به درستی انجام شده است یا نه) و وقتی حادثه‌ای رخ می‌داد، به‌ویژه در شهرستان‌هایی که دسترسی به تلفن ندارند،‌ نمی‌توانستیم راننده خود را پیدا کنیم و دچار مشکل می‌شدیم.

شما تجربه استفاده از ردیاب و سامانه‌ها ردیابی به روی ناوگان‌های خود داشتید. می‌خواستیم نظر شما را در مورد مهم‌ترین مزیت ردیاب‌های اورنگ بدانیم:

اول مورد، رصد لحظه‌ای خودروهایمان است. درواقع در لحظه می‌توانیم بفهمیم که خودرو یا مامور کارشناس ما کجاست. دومین مورد حفظ امنیت خودروهاست. بالاخره این خودروها هزینه‌هایی را داشته است و الان جز اموال بین‌المال و شرکت محسوب می‌شود. با ردیاب خودرو مانع سرقت اموال خود می‌شویم. مورد سوم هم اینکه خودروهای استیجاری ما هستند که می‌خواستیم به آنها حقوق بدهیم. اکنون با توجه به مسافت طی شده که ردیاب‌ها در اختیار ما می‌گذارند، به راحتی می‌توانیم حقوق را محاسبه کنیم و کار واحد مالی دقیق و کم شده است. حتی باز و بسته شدن درها هم امکانش وجود دارد که محاسبه شود که متوجه می‌شویم کارشناس ما کجا سوار شده و کجا پیاده شده است.

پشتیبانی شرکت اورنگ چطور بوده است؟

ما آشنایی زیادی با سامانه نداشتیم و به همین خاطر هر زمانی که مشکلی پیش آمده یا ایرادی بوده، با شماره تلفن یا شماره موبایل‌ها تماس گرفتیم، بدون استثنا پاسخگو بودند و مشکل برطرف شده است. در واقع به کس دیگری ارجاع داده نشده و تمام کسانی که به ما معرفی شدن، به سامانه مسلط بودند و مشکل ما در همان لحظه حل شده است.

هدف شرکت ما همین بوده است که خدمات پس از فروش مناسبی ارائه دهد که باعث رضایت شما شود.

چه توصیه‌ای به دیگر همکاران در سازمان‌های دولتی دارید؟

تمام ارگان‌های دولتی و حتی شخصی که از وسایل نقلیه استفاده می‌کنند، چه استیجاری و چه دولتی بنظرم بهترین اتفاق ممکن این است که دارای ردیاب باشند و چون حالا ما از خدمات شرکت اورنگ استفاده کردیم، پیشنهاد ما این است که از سامانه ردیابی اورنگ استفاده کنند و با این سامانه انگار که کنار دست خودرو خودشان هستند و آن را همیشه زیرنظر دارند.

حسن انجام کار

حسن انجام کار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 1401

مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب