EN

دزدی ماشین

سرقت ماشین شهریار

بشنوید از داستان سارق خودرو و گاردریل‌ها! مصاحبه‌ای خواهید دید که با یکی از مشتریان قدیمی ما صورت گرفته است. شرح ماجرا را از زبان آقای حمید فرشچی بشنوید که چگونه با ردیاب خودرو اورنگ توانستند ماشین خودشان را پیدا کنند. شرح ماجرا دقیقاً از زبان ایشان نوشته شده است.

ما از واحد پشتیبانی‌مان شنیدیم که ماشین شما به سرقت رفته و خدا رو شکر پیدا شده است. مجموعه اورنگ خیلی خوشحال است که توانسته است به شما کمک کند و ماشین به شما برگرداند.

کجا و چطور ماشین را دزدیدند؟

قبل از اینکه به سوال شما پاسخ دهم اجازه دهید تشکر کنم از شرکت اورنگ که پشتیبانی خیلی خوبی دارند. من نزدیک ده سال است که با شما همکاری می‌کنم. حالا در گذشته با یک شرکت دیگر همکاری می‌کردیم و الان با توجه به افزایش راندمان کاری که تجربه کرده بودیم، من دوباره به شرکت اورنگ مراجعه کردم و باز هم همکاری می‌کنیم.

شرح ماجرا سرقت ماشین در شهریار

ساعت ۹ شب به من خبر دادند که ماشین سرقت شده است. البته این بار دوم است که این ماشین را سرقت می‌کنند! ماشین دست راننده و در شهریار بود. (شهریار در اطراف تهران قرار دارد). ماشین را از شهریار سرقت کرده بودند و من در اپلیکیشن دیدم که ماشین را به اسلام شهر برده‌اند که جزئیات مکانی آن دقیقا مشخص بود و با توجه نقشه درون گوشی و لوکیشن را پیدا کردم و برای راننده فرستادم و ایشان هم با توجه به تیمی که داشتند، رفتند سراغ ماشین و در فاصله ده دقیقه تا ربع ساعت ماشین را پیدا کردند.

حینی که ماشین سرقت شد، چه حسی داشتید؟

خب استرس داشتیم. طبیعتا وقتی که ماشین آدم را می‌برند، خوشحال نیست. چون قبلا هم در آذرماه ۱۴۰۰ و در ساعت ۱۲ شب، همین ماشین را از درب منزل یکی دیگر از راننده‌هایمان دزدیده بودند. صبح راننده ساعت حدود ۸ و نیم، ۹، متوجه می‌شود که ماشین نیست. من چک کردم و متوجه شدم ماشین شمال است! از تهران پارس ماشین را به شمال و کنار ساحل برده بودند و قشنگ برای خودشان می‌چرخیدند. بعدا متوجه شدیم که کار سارقان دزدین گاردریل‌ها هم بوده است! این لایو لوکیشن‌هایی که شما دارید را من می‌فرستادم برای تیمی که در شمال داشتیم و خیلی بهشون کمک می‌کرد و الان خیلی هم به ما کمک می‌کند. البته وقتی که ماشین روشن است کار می‌کند و وقتی خودرو خاموش است، کار نمی‌کند.

من فکر می‌کنم شما بستر اینترنتی که دارید، هاست (فضای ذخیره‌سازی) مال خودتان است و خریداری کردید و هاست اجاره‌ای نیست. این کمک می‌کند ما سریع بتوانیم آنلاین سراغ لوکیشن برویم و وسیله نقلیه را پیدا کنیم. نکته بعد گزارش‌های متوع است. گزارشاتی که به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه می‌توانستیم از سیستم شما بگیریم، خیلی کمک می‌کند که خطای رانندگان را پوشش دهیم. حتی ما در گذشته شیطنت‌های رانندگان را با این اپلیکیشن شناسایی کردیم و به قول معروف توانستیم مچشان رو بگیریم!

من به همه دوستان و همکاران استفاده از محصولات اورنگ را پیشنهاد می‌کنم.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب