EN

شهرداری کوار

شهرداری کوار

شهرداری کوار از مشتریان قدیمی ماست که در طی سال‌ها با آن‌ها همکاری کرده‌ایم. کوار شهری در فاصله ۵۰ کیلومتری شیراز است که حدود ۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

در این ویدئو به سراغ آن‌ها رفتیم و پرسیدیم که استفاده از سیستم مدیریت ناوگان چه نقشی در عملکرد سازمان شهرداری کوار داشته است. در شهرداری کوار، با آقای نامجو، معاونت اجرایی، صحبت کردیم.

مزیت ردیاب‌ها اورنگ برای سازمان شما چه بوده است؟ و آیا در کل از ردیاب‌های اورنگ رضایت کنید؟

ما طی سال اخیر بر مبنای اهمیت موضوع نیار دیدیم که ناوگام موتور شهرداری را را به ردیاب مجهز کنیم. فکر می‌کنم حداقل ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش هزینه‌ها را و کاهش مصرف سوخت را داشتیم. و هر لحظه که می‌خواستیم همکارانمان در هر نقطه شهر که بودند، نظارت می‌کردیم. (حتی خارج محدوده شهر) و تا الان بسیار راضی بودیم. درباره خدمات پس از فروش هم بگم که هر لحظه که خواستیم بخش پشتیبانی شرکت شما پاسخگو بودند و من در اینجا به نوبه خودم تشکر می‌کنم.

چه توصیه‌ای به سایر همکاران در این حوزه دارید؟

من فعالیت‌های مختلفی در این سال‌ها در شهرداری‌های مختف داشته‌ام. و با همکاران دیگر در سطح استان هم ارتباط دارم، پیشنهاد می‌‌کنم که حتما نصب دستگاه ردیاب در اولویت قرار دهند. به‌ویژه برای رانندگانی که کارایی مختلفی دارند و هر کدام از آن‌ها که بنابر ضرورت مدیرشان در مکان خاصی باشند و خیالشان از خیلی ابعاد راحت می‌شود.

در این مصاحبه درباره مدیریت ناوگان در شهرداری کوار گفتگو کردیم. برای اطلاعات تخصصی درباره نقش سیستم‌های ردیابی در شهرداری، به مقاله مدیریت ناوگان در شهرداری‌ها مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.


مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ مدیریت ناوگان چیست و چرا استفاده از آن ضروری‌ست؟ سامانه مدیریت ناوگان همان Fleet Management System است که به‌اختصار به آن FMS می‌گوییم. این سامانه به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌هایی که تعداد زیادی خودرو و وسیله نقلیه دارند این امکان را می‌دهد که در هر لحظه اطلاعات کاملی از ادامه مطلب
سامانه مدیریت خدمات یاور مدیریت خدمات و سرویس مبتنی بر موقعیت چیست؟ امروزه یکی از دغدغه‌های مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها، کنترل و مدیریت ناوگان حمل‌ونقل است. کنترلی که فقط با ایجاد بستری مناسب برای ارتباط با سایر واحدها فراهم می‌شود. سیستم مدیریت خدمات که به اختصار به آن FSM گفته می‌شود مخفف field service management ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری خودرو کاریار هدف اصلی از سامانه تعمیر و نگهداری خودرو کاریار چیست؟ خودرو و ماشین‌آلات در سازمان‌ها نقشی کلیدی دارند. به‌روز نگهداشتن این دارایی‌ها، نیازمند بررسی دقیق و پیوسته و نگهداری صحیح از آن‌هاست. عملیات کنترل و بازدیدهای دوره‌ای مناسب و طراحی شده در روال‌های سازمانی، باعث پیشگیری از آسیب به خودروها ادامه مطلب