EN
ردیاب موتور سیکلت

موتور سیکلت خود را با ردیاب بیمه کنید!

موتور سیکلت‌ها همیشه در معرض دزدیده شدن هستند. آمار و ارقام‌ها هم این نظر را تایید می‌کنند. از دلایلی که برای این آمارها آورده می‌شود می‌توان به سهولت در سرقت و همچنین راحت‌تر اوراق کردن موتور سیکلت اشاره کرد. اما ردیاب موتور سیکلت می‌تونه جلوی این سرقت را بگیره!

موتور سیکلت‌ها در این سال‌ها کارایی بیشتری پیدا کرده‌اند و از مهم‌ترین دلایل آن ترافیک‌ها هستند. متاسفانه به دلیل توسعه پیدا نکردن راه‌سازی‌ها و شهرسازی‌ها در کشور، ترافیک امروزه در بسیاری از کلان‌شهرها دغدغه شده است. اگر هم در بعضی از کلان‌شهرها ردپایی از این موضوع دیده نمی‌شود، سال‌های دیگر باید انتظار آن را کشید!

اما چطور می‌شود هم از موتور سیکلت‌مان بهینه استفاده کنیم و هم نگران‌های کمتری درباره سرقت آن داشته باشیم؟ در این نوشته به این موضوع خواهیم پرداخت و خواهیم گفت چرا ردیاب موتور سیکلت بهترین پیشنهاد برای شماست.

قیمت‌های سر به فلک کشیده!

با افزایش قیمت دلار در سال‌های اخیر، قیمت موتور سیکلت‌ها هم افزایش شدیدی داشته است. از این رو مراقب از دارایی خود از اولویت‌های صاحبان این وسیله نقلیه کار راه‌بینداز باید باشد. ردیاب موتور سیکلت با امکان ردیاب لحظه‌ای خود، این مراقبت را به نحو احسن برای شما انجام می‌دهد.

رشد قیمت موتور سیکلت

ردیاب موتور سیکلت چگونه کار می‌کند؟

ابتدا اجازه دهیم توضیح کلی و مختصری درباره نحوه کار ردیاب‌ها به شما بدهم:

ردیاب‌ها یک قطعه سخت‌افزاری هستند که می‌توانند به هر چیزی نصب یا وصل شوند. ردیاب های مختلفی چون ردیاب موتورسیکلت، ردیاب خودرو و حتی ردیاب اشخاص وجود دارد البته خب مسلم است که مثلا دیوار خانه ما نیاز به ردیاب ندارد! اما خودرو شما یا موتورسیکلت شما نیاز به ردیاب دارند. این دست از ردیاب‌ها، ردیاب‌های نصبی هستند که نیاز به سیم‌کشی دارند.

در واقع ردیاب‌ها اطلاعات موقعیت مکانی خود را از ماهواره‌ها می‌گیرند و این اطلاعات را از طریق دکل‌های مخابراتی به سمت فضاهای ذخیره‌سازی به نام سرورها هدایت می‌کنند. این سرورها هم دیتاها را به روی گوشی یا رایانه‌های ما می‌فرستند و از این طریق این اطلاعات قابل مشاهده می‌شوند. ردیاب‌ها در کنار ردیابی ماشین یا موتور شما، کارهای دیگری هم می‌کنند. مثلا شما می‌توانید هشدارهای مختلف را بر روی ردیاب موتور سیکلت خود تعریف کنید. هشدارهایی مانند سرعت غیرمجاز، حمل با جرثقیل، ترمز ناگهانی و… .

سهل‌انگاری؛ عامل بزرگ سرقت موتور سیکلت‌ها

درست است که با ردیاب می‌توانید به راحتی موتور یا خودرو خود را ردیابی کنید اما بهتر است موارد ایمنی را رعایت کنیم تا دچار این حادثه تلخ نشویم. اما این موارد ایمنی چه چیزهایی هستند:

ردیاب موتور سیکلت خوب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

برای انتخاب بهترین ردیاب موتور سیکلت نیاز به اطلاعاتی داریم تا بهترین گزینه را در بازار گسترده ردیاب‌ها پیدا کنیم:

ویژگی‌های یک ردیاب موتور سیکلت

ردیاب موتور سیکلت خوب چه دارید؟!

ردیاب GEO9 محصول برند اتریکس است. این ردیاب از ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارد می‌توان به مقاوم بودن آن اشاره کرد. این ردیاب با قیمت مناسبی که دارد، برای خیلی‌ها بهترین ردیاب خودرو و موتور سیکلت است. البته منظور از بهترین ملاک‌هایی مانند قیمت و امکانات و غیره است. یعنی احتمالا در بازار و خود ما ردیاب‌هایی با امکانات بیشتری نیز پیدا کنید اما اگر فقط برای مصرف شخصی خود می‌خواهید، ردیاب GEO9 گزینه بکری‌ست.

مشخصات کلیدی ردیاب موتور سیکلت GEO9:

  • ابعاد بسیار کوچک: ابعاد کوچک این ردیاب نصب راحت‌تری دارد.
  • ارسال هشدارها: هشدار سرعت غیرمجاز،‌ روشن شدن موتور سیکلت و…
  • ضد آب و گردوغبار IP65: این ویژگی، قابلیت فعالیت در محیط‌های کاری و غیرکاری با شرایط آب‌وهوایی را ممکن می‌سازد.
  • قابلیت خاموش کردن از راه دور: می‌توانید یک دستگاه رله قطع کن هم سر راه ردیاب موتور سیکلت GEO9 قرار دهید تا در صورت لزوم موتور سیکلت خود به راحتی از هر جایی که هستید، خاموش کنید.
  • سامانه ردیابی قدرتمند اورنگ: قابلیت ردیابی از طریق اپلیکیشن و سامانه ردیابی اورنگ
ویژگی‌های ردیاب موتور سیکلت GEO9

اگر اینترنت‌ها فیلتر شود، ردیابی ما قطع می‌شود؟

خیر. از آنجا که سرورهای شرکت ما در داخل کشور قرار دارند و اختصاصی هستند، هیچ مشکلی برای ارسال دیناها پیش نمی‌آید.

از کجا می‌توانیم این ردیاب را تهیه کنیم؟

شرکت دانش‌بنیان اورنگ ۱۵ سال است که در زمینه ردیاب و ردیابی فعالیت می‌کند. برای خرید ردیاب موتور سیکلت GEO9 می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

در پایان خوشحالیم تا پایان این نوشته با ما همراه بودید. می‌‌توانید بخش‌های دیگر وبسایت ما را نیز ببینید.


محصولات اورنگ