•  sales@opp.co.ir
  •   شیراز:2-32326881-071    تهران:77801788-021
ناحیه کاربری

ساعت هوشمند هیبریدی چیست؟


ساعت هوشمند هیبریدی

یک ساعت هوشمند هیبریدی ترکیبی هماهنگ از ساعت مکانیکی و ساعت هوشمند است و در واقع میتوان گفت اضافه کردن ویژگی به ساعت های مکانیکی موجب شکل گیری چنین ساعتی شده است. ساعت هوشمند هیبریدی صفحه نمایش لمسی ندارد. معمولا هر روز شارژ نمی خواهد و بیشتر شبیه یک ساعت معمولی به نظر می رسد تا یک قطعه از فناوری


تمرین های روزانه برای “ذهن آگاهی”


ذهن آگاهی

ادراک و توجه، مفاهیمی هستند که ریشه در آگاهی انسان‌ دارند؛ آگاهی از آنچه در اطرافمان رخ می‌دهد و آنچه انجام می‌دهیم. ذهن‌آگاهی به معنی حضور در لحظه‌ی حال است.


این اشتباهات را تکرار نکنید


اشتباهات

در زندگی هر فرد اشتباهات زیادی وجود دارد که از بازخورد هر کدام می توان درس هایی گرفت که در تک تک مراحل بعد زندگی از آن استفاده کرد


چه کسی اینترنت را اختراع کرد


internet

تاریخ اینترنت به اوایل قرن بیستم بازمی‌گردد، زمانی که نیکولا تسلا تئوری یک سیستم بی‌سیم جهانی را بیان کرد؛ او باور داشت اگر برق کافی در اختیار داشته باشد، می‌تواند به انگلیس در آن سوی اقیانوس پیغام ارسال کند.


۱۷ جمله الهام بخش از ثروتمندترین افراد جهان


ثروت

کوشش و استقامت و تلاش و هوشمندی، فرمول کسب ثروت است که از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار گرفته است.


هیجان‌‌انگیزترین آف‌‌رود جهان


rip sav آف رود

خودروی شبه‌تانک ریپ‌ساو EV3-F1 به‌عنوان یکی از هیجان‌انگیزترین وسایل نقلیه دنیا خصوصا مناسب آف رود شناخته می‌شود که با پیشرانه‌ی ۱۵۰۰ اسب بخار، توانایی کم‌نظیری در مسیرهای خارج جاده دارد.
تانک EV3-F1 دارای یک صندلی برای سرنشین است که با دو زنجیر و پیشرانه هل‌کت همی ۱۱.۹ لیتری همراه می‌شود


بهترین روش شارژ کردن باتری موبایل چیست؟


روش شارژ کردن باتری

Cadex اطلاعات زیادی در مورد باتری‌ها وهمچنین روش شارژ کردن باتری در وب سایت batteryuniversity ارائه می‌دهد. از جمله مواردی که مورد بحث قرار می‌گیرد، باتری‌های لیتیوم یون گوشی‌های هوشمند هستند.


10 زبان برتر برنامه‌نویسی برای یادگیری در سال 2018


زبان های برنامه نویسی

در دنیا زبان های برنامه نویسی متعددی وجود دارد که در ادامه به معرفی ده زبان برتر برنامه‌نویسی به انتخاب انجمن IEEE پرداخته ایم.


ربات های LG


ربات های ال جی

در نمایشگاه CES 2018، ربات های LG مقتدرانه حضور داشتند و نشان می دهد که شرکت ال جی (LG) در زمینه تولید، توسعه و پیشرفته کردن ربات هایش در حال تلاش است.


SmartSleep هدبند افزایش کیفیت خواب


smartsleep-philips1

کمپانی فیلیپس با بهره گیری از علم روانشناسی نوین هدبند افزایش کیفیت خواب SmartSleep را طراحی کرده است که سبب می شود کیفیت خواب شما در زمان استفاده از این هدبند در طول شب افزایش یابد و صبحی با نشاط را آغاز نمایید.

پست های قبلی