EN
پرفروش ترین ردیاب خودرو

پرفروش ترین ردیاب خودرو در اروپا

در زیر به 5 مدل از پرفروش ترین ردیاب خودرو مخفی در اروپا اشاره شده است که به برق ماشین متصل می‌شوند.
پیدا کردن داده‌های مربوط به تولید و فروش تولیدکنندگان ردیاب خودرو در دنیا و اروپا کمی سخت است. چون ممکنه داده‌ها واقعی نباشند یا منبع آن‌ها تبلیغاتی باشد. ولی این 5 مدل از ردیاب هایی بوده که در سامانه های ردیابی مطرح اروپا بیشتر از همه رجیستر و فعال شده است.

در حال حاضر، بجز دستگاه های تلتونیکا، هیچکدام از برندهای دیگر در لیست زیر در ایران موجود نمی باشد. همچنین، دستگاه های ردیاب خوب در دنیا مثل ردیاب خودرو GEO9 و GEO6 اتریکس مطرح هستند که در این لیست آورده نشده.

1. Navtelecom | SMART S-24xx

ردیاب خودرو مدل SMART S-24xx از شرکت روسی Navtelecom به عنوان یکی از مدل های پر فروش و پرطرفدار لیست می باشد.

این ردیاب قابلیت پشتیبانی دو سیم کارت همزمان را دارد و توسط رابط CAN-bus می تواند داده های مربوط به کامپیوتر ماشین را به سامانه ردیابی ارسال کند. قابلیت مکالمه در این ردیاب نیز امکان ارتباط تماس صوتی با راننده را میسر می کند.

البته این برند ردیابی تا تاریخ تدوین مقاله در بازار ایران وارد نشده است. و ردیاب های خودرو مربوطه در ایران یافت نمی شود.

ردیاب-خودرو-Navtelecom-SMART-S-24xx

2. پرفروش ترین ردیاب خودرو Teltonika | FMB920

ردیاب خودرو FMB920 تلتونیکا که در لیتوانی تولید می شود و نه تنها در اروپا بلکه در کل دنیا این ردیاب به فروش می رسد. این ردیاب نازک ترین ردیابی است که شرکت تلتونیکا با ارتفاع 12 میلی متر تولید کرده است و به راحتی در هرجای ماشین امکان نصب را دارد. به گفته این شرکت، تا اواخر سال 2022، 3 میلیون از این مدل ردیاب خودرو را به فروش رسانده است.

امکانات بی نظیر این دستگاه در کنار پشتیبانی 24 ساعته توسط مجموعه اورنگ، این مدل را هم در اروپا و هم در ایران به عنوان یکی از پرفروش ترین ردیاب های خودرو قرار داده است.

ردیاب-خودرو-Teltonika-FMB920

3. Arusnavi | Arnavi 5

ردیاب خودرو مدل Arnavi از شرکت Arusnavi که این شرکت در روسیه می باشد. ردیابی با قاب آهنربایی و پشتیبانی از سیم کارت های نسل 4G که پشتیبانی دو سیم کارت همزمان را نیز دارا می باشد. امکان اتصال به دوربین و قابلیت اتصال به CAN-bus و دریافت اطلاعات کامپیوتر خودرو، این دستگاه را به یک دستگاه پیشرفته تبدیل کرده است.

البته این برند ردیابی تا تاریخ تدوین مقاله در بازار ایران وارد نشده است. و ردیاب های خودرو مربوطه در ایران یافت نمی شود.

ردیاب-خودرو-Arusnavi-Arnavi 5

4. پرفروش ترین ردیاب خودرو Teltonika | FMB120

یکی دیگر از پرفروش ترین ردیاب خودرو های لیست که هم در ایران و هم اروپا طرفداران خاص خود را دارد، دستگاه مدل FMb120 از شرکت تلتونیکا می باشد. این دستگاه نیز توسط شرکت اورنگ در ایران پشتیبانی می شود.

این ردیاب خودرو با قابلیت های متعدد خود جزو دستگاه های پیشرفته به حساب می آید. ویژگی هایی از قبیل؛ امکان اتصال به سنسور مختلف دما، وزن، سوخت و … که بخاط وجود ورودی و خروجی های دیجیتال متنوع در این ردیاب خودرو می باشد. امکان پردازش اطلاعات از طریق بلوتوث یا رابط Can-bus در این ردیاب و رانندگی سبز این مدل را محبوب خریداران سخت پسند کرده است.

ردیاب-خودرو-Teltonika-FMB120

5. Galileosky | v 5.0

گُل سرسبد شرکت گالیلواسکای- Galileosky با قابلیت اتصال به دوربین و سنسورهای مختلف که یک ردیاب روسی به حساب می آید. این ردیاب بر خلاف ردیاب های برند تلتونیکا که در این لیست عنوان شد دارای آنتن های خارجی می باشد. اما امکان تشخیص راننده، ارتباط با دوربین و Can-bus ماشین و تماس صوتی این مدل را پیشرفته کرده است.

البته این برند ردیابی تا تاریخ تدوین مقاله در بازار ایران وارد نشده است. و ردیاب های خودرو مربوطه در ایران یافت نمی شود.

ردیاب-خودرو-Galileosky-v-5.0

بخاطر اینکه دیتای صحیح و دقیق از آمار فروش وجود ندارد، ممکن است ردیاب خودرویی همچنان وجود داشته باشد که جزو پرفروش ترین ردیاب ها در اروپا محسوب شود ولی در این لیست نباشد.

سوالات متداول:

پرفروش ترین ردیاب ایران چیست؟

آمار دقیقی در دسترس نیست ولی طبق بررسی‌های ما fmb-920 از برند تلتونیکا (teltonika) احتمالا پر فروش ترین یا جز پرفروش ترین ردیاب‌های خودرو در ایران است.

بهترین ردیاب خودرو ایران چیست؟

انتخاب بهترین ردیاب خودرو به ویژگی‌های موردنیاز شما بستگی دارد اما geo9 از برند اتریکس (otrix) از بهترین ردیاب‌ها در کشورمان است.

قیمت حدودی پرفروش ترین ردیاب ایران؟

قیمت ردیاب‌ها با نوسان قیمت ارز دست‌خوش تغییر می‌شود ولی به طور حدودی یک ردیاب باکیفیت در این تاریخ بین 3 تا 5 میلیون تومان میباشد.

بهترین برنامه ردیابی در ایران؟

اپلیکیشن‌های ردیابی اورنگ بدون شک از بهترین‌ها در کشورمان است که می‌توانید از بازار یا مارکت یا خود سایت اورنگ دانلود کنید.


محصولات اورنگ