EN
مدیریت ناوگان اورژانس

مدیریت ناوگان علوم پزشکی

چرا ناوگان خود را هوشمند کنیم؟

وزارت بهداشت مهم‌ترین متولی سلامت کشور است. سلامت جان آدمی به نوعی مهم‌ترین مسئولیتی است که یک دولت می‌تواند برای خود متصور شود. در این میان ناوگان های نهاد زیرمجموعه وزارت همانند اورژانس‌ها نیازمند سازوکاری هستند که خود را سریع به محل حادثه برسانند و مصدوم را به بیمارستان منتقل کنند. اینجا همان جایی است که نیاز مبرمی به یک سامانه جامع برای یکپارچه سازی برای مدیریت ناوگان و تخصیص خودرو اورژانس و بیمارستان احساس می‌شود.

نگرانی‌های سازمان علوم پزشکی

  • نبود آگاهی از اطلاعات سریع موقعیتی و مکانی آمبولانس‌ها و خودروها
  • کنترل دقیق و لحظه‌ای محموله توسط مشتریان و صاحبان بار
  • تعریف محدوده جغرافیایی معین
  • کنترل کم بر نظارت و ارزیابی ناوگان‌ها

یکی از مشکلات جدی نبود آگاهی لحظه‌ای از مکان آمبولانس‌هاست. در مواقع بحرانی نیاز است که مدیران بدانند چه تعداد آمبولانس در حال فعالیت هستند و چه تعداد آزاد هستند. تک‌تک زنگ زدن و پرسیدن که فلانی کجایی، اصلا کار عاقلانه‌ای نیست.

prev ui

به چه چیزهایی نیاز دارید؟

یکی از مواردی که مدیران ناوگان علوم پزشکی به آن نیاز دارند، آگاهی از وضعیت جاده‌های درون شهری و برون شهری است تا بتوانند آمبولانس‌ها را از مسیر کم‌ترافیک‌تر به بیمارستان برسانند. لحظه‌ها در این مواقع بحرانی حیاتی هستند.

راهکارها و محصولات ما برای شما چیست؟

محصولات مدیریت ناوگان

سخت‌افزار ردیاب خودرو:

سخت افزار ردیاب تقریبا اولین مورد پایه‌ای است که شرکت شما برای هوشمندسازی خود به آن احتیاج دارد. قطعه کوچکی که می‌تواند در هر جایی نصب شود. البته باید سامانه تعمیر او نگهداری و تعمیرات را فاکتور بگیریم. اطلاعات ورودی برای سامانه کاریار حتی بدون نیاز به سخت‌افزار هم می‌تواند کارایی خود را حفظ کند.

راحت درخواست بده، راحت‌تر تخصیص!

همه‌مان گاهی خیال‌پردازی می‌کنیم. شاید خیال‌پردازی شما این باشد که به سیستمی فکر کنید که بتواند درخواست‌هایتان را مدیریت کند درحالی که شما فنجان چایی‌تان را میل می‌کنید! باید بگویم این دیگر خیال پردازی نیست و سامانه مدیریت سرویس و درخواست یاور این کار برای شما به راحتی ‌می کند. نسخه دمو را درخواست دهید تا ببینید خیال‌پردازی‌هایتان چقدر به واقعیت نزدیک است!

همچنین بعد از اعزام، بخواهید که به رانندگان امتیاز دهند. با این کار چشم‌اندازی مناسب از تفاوت‌های رانندگان به دست آورید.

مدیریت ناوگان حمل و نقل اورنگ (FMS)

سامانه مدیریت ناوگان همان جایی است که اطلاعات و دیتاها از سخت‌افزار برای نمایش حاضر می‌شوند. سامانه جامعی که هر آنچه که بخواهید در آن پیدا می‌کنید. از شیر مرغ تا جان آدمی‌زاد. در عین حال محیط نرم‌افزار با طراحی کاربرپسند، سادگی را در اولویت خود گذاشته است که استفاده‌کنندگان از سامانه نه تنها اطلاعاتی جامع و مفیدی دریافت کنند بلکه بتوانند به راحتی با آن کار کنند.

سامانه مدیریت تعمیرات و نگهداری خودرو (کاریار)

سامانه به دو صورت می‌تواند اطلاعاتی که نیاز دارد را به دست آورد؛ اما آن دو راه کدام است؟ راه اول این است که از سخت‌افزار ردیاب این اطلاعات را دریافت کند که اطلاعات دقیقی هستند اما راه دوم این است که این اطلاعات به صورت دستی وارد شود. این حالت دقت کار را کاهش می‌دهند اما در هزینه‌ها می‌تواند صرفه‌جویی کند.

تعیین عادلانه حقوق با توجه به کارکرد ناوگان (هوشیار)

سامانه هوشیار دو کار را برای شما انجام می‌دهد: اول اینکه شما را از شر کاغذبازی‌ها نجات می‌دهد و وقت‌ها را برای کارهای مهم‌تر شما ذخیره می‌کند. دوم اینکه برای رانندگان‌تان عدالت مطابق با کارشان هدیه‌ می‌دهد. چه چیزی مهم‌تر از اینکه راننده شما این احساس را بگیرد که متناسب با تلاشی که کرده است،‌ حقوق دریافت می‌کند. سامانه هوشیار به رضایت رانندگان از کار کمک می‌کند و این همان چیزی است که خیلی از شرکت‌ها به آن بی‌توجهی می‌کنند. تغییرات زیاد در کارکنان هزینه‌های جانبی برای شرکت‌ها به وجود می‌آورند. این هزینه‌های پنهان می‌تواند حتی یک شرکت بزرگ را زمین بزند. از قدیم هم گفته‌اند که پیشگیری بهتر از درمان است.

و در نهایت آنچه بدست می‌‌آورید:

  • یکپارچه‌سازی ناوگان‌ها
  • افزایش سرعت امدادرسانی
  • کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری
  • از بین بردن بروکراسی‌های اداری

گیاه صرفه‌جویی را پرورش دهید تا در کوتاه‌مدت،‌ میان‌مدت و بلندمدت برای شما میوه دهد! شاید بگویید که کاهش هزینه‌ها را خودمان هم که می‌دانستیم، بله؛ اما تفاوت در داشتن ابزار است که گزارش‌های جامع از ناوگان می‌تواند راه‌هایی برای کاهش هزینه‌ها را پیش روی شما بگذارد.