EN
مدیریت ناوگان بانک

مدیریت ناوگان بانک

چرا ناوگان خود را هوشمند کنیم؟

بانک مولد و جریان‌بخش سرمایه در یک کشور است و همچنین نهادی گسترده برای مسئولیت‌های سنگین. برای این سازمان پارامتر سرعت، تعیین‌کننده است. به همین منظور هوشمندسازی و مدیریت ناوگان بانک امری حیاتی تلقی می‌شود.

این خدمات در نهایت منتهی به این می‌شوند که شما بتوانید ناوگان بانک خود را ساده‌تر و کارآمدتر مدیریت کنید.

نگرانی‌های بانک‌ها

  • نبود آگاهی از اطلاعات سریع موقعیتی و مکانی ماشین‌آلات و خودروها
  • رانندگی پرخطر رانندگان
  • خروج ماشین‌آلات و خودروها از محدوده کاری
  • ابهام در اختصاص سوخت
  • نارضایتی رانندگان از دستمزد ناعادلانه
  • نبود اطلاعات عینی و جامع از عملکرد کلی ناوگان
pngwing.com 6

به چه چیزهایی نیاز دارید؟

پایش برخط ناوگان

آگاهی لحظه‌ای از عملکرد ناوگان از ویژگی‌های یک مدیریت کارآمد است. در این راستا ابزاری که بتوان به آن اتکا کرد تا این آگاهی لحظه‌ای را فراهم کند، حیاتی است. سیستم‌های مدیریت ناوگان با پیش برخط ناوگان بانک‌ ها راه را برای ارزیابی و مدیریت آن‌ها هموار می‌کند.

تعریف هشدار سرعت غیرمجاز و…

هشدارها مانند تابلوهای راهنمایی رانندگی هستند که مدیران را از اتفاقات آگاه می‌کنند. هشدارها انواع مختلفی دارند که بر حسب نیاز کارفرما تعریف و عملیاتی می‌شوند. هشدارهای سرعت غیرمجاز یکی از این هشدارهاست که هنگامی که راننده شما از سرعت مجاز تعیین شده توسط شما تخطی می‌کند، هشداری را برای شما ارسال می‌کند.

امکان تعریف محدوده‌بندی جغرافیایی

محدوده‌بندی‌ها فواید بسیاری دارند. یکی از این فواید به کار بردن آن برای راننده‌هایی است که شیطنت‌ها را دوست دارند:) یک از این شیطنت‌ها استفاده شخصی از خودرو بانک است. محدوده‌بندی مانع این کار می‌شود.

محاسبه سوخت مصرفی

مصرف سوخت همیشه یکی از دغدغه‌های مدیران بوده است. راننده فیش سوخت خود را تحویل می‌دهد و کارفرما راهی جز اعتماد ندارد. با سامانه‌های مدیریت ناوگان شما با راهکارهایی که وجود دارد، می‌توانید سوخت مصرفی خودرو سازمان را محاسبه کنید و در صورت اختلاف فاحش با فیش تحویلی، اعتماد را با راننده خود بازسازی کنید.

راهکارها و محصولات ما برای شما چیست؟

محصولات مدیریت ناوگان

و در نهایت آنچه بدست می‌‌آورید:

مدیریت ناوگان بانک راهی برای کارآمدی بیشتر ناوگان برای سازمان مهم بانک است. با راهکارهای ارائه شده می‌توان هزینه را کاهش و بازدهی را افزایش داد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. حتی می‌‌توانید نسخه دمو را درخواست کنید تا خودتان عملی کاربرد سامانه‌ها را ببینید.