EN

ردیاب شیراز

شرکت اورنگ اولین شرکت ارائه دهند خدمات ردیاب خودرو ، ردیاب اشخاص ، سامانه ردیابی ، ردیاب محموله، سیستم های ناوبری و سیستم های پیشرفته کنترل ناوگان حمل و نقل در جنوب کشور است. که از سال 1387 بصورت تخصصی در زمینه سیستم های ردیابی فعال هستیم. با داشتن تیم فنی متخصص و متعهد با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه فروش ردیاب توانسته ایم افتخار همکاری با سازمان ها و شرکتهای متعدد و همچنین فروش ردیاب در سطح کاربران جامعه را داشته باشیم.

این شرکت با مرکزیت فارس- شیراز کار خود را آغاز نمود. و دفتر تهران خود را از 1392 نیز تاسیس نمود. و هم اکنون با بیش از 400 نمایندگی فعال فروش و خدمات فروش ردیاب در اکثر شهرهای کشور یکی از بزرگ ترین کانال های توزیع را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید درباره اورنگ را مطالعه یا جهت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

071-3338

021-91303338

نحوه خرید ردیاب خودرو و اشخاص در شیراز

در حال حاضر، اورنگ هیچگونه تک فروشی در شیراز ندارد. کسانی که قصد خرید ردیاب اورنگ را برای ماشین شخصی خود به عنوان یک سیستم نوین امنیتی دارند می توانند از طریق یکی از نمایندگی های فروش در شیراز که در زیر آورده شده است اقدام نمایند. اما اگر قصد خرید ردیاب های اورنگ برای ماشین سازمانی یا شرکتی دارید، خارج از شهر شیراز هستید و از نحوه عملکرد نرم افزارهای اورنگ و سایر نماینگان می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید تا در نهایت بهترین انتخاب را برای خرید داشته باشید می توانید با کارشناسان اورنگ تماس حاصل نمایید.

قیمت ردیاب خودرو و اشخاص اورنگ در شیراز

قیمت ردیاب ها و خدمات اورنگ با کلیه نمایندگان مقیم شیراز تعرفه یکسان دارد. در صورت تغییر در تعرفه، قیمت های جدید به نمایندگان اعلام می شود و آنها موظف به فروش با تعرفه جدید هستند. خرید دستگاه ها هم بصورت تلفنی و هم حضوری میسر می باشد. وجه مربوط به دستگاه و خدمات در پیش فاکتور نیز ارائه می شود.

نحوه ارائه خدمات پشتیبانی اورنگ در شیراز

نحوه خدمات پشتیبانی و گارانتی را به چند بخش می توان تقسیم نبود.

آموزش پس از خرید از هر یک از نمایندگان شیراز بصورت حضوری صورت می گیرد و نحوه استفاده از نرم افزار نیز در وب سایت قابل ارائه است. خدمات سخت افزاری و نرم افزاری نیز در ابتدا توسط هر یک از نمایندگانی که خرید توسط آنها صورت گرفته ارائه می شود. و در نهایت اگر توسط نمایندگان خدمات پشتیبانی قابل ارائه نباشد نیز می توان از دفتر مرکزی شیراز اقدام نمود.

نحوه نصب ردیاب در شیراز

نصب دستگاه های سازمانی و شرکتی توسط کارشناسان مقیم شرکت یا از نمایندگان نصب بیرون از شرکت اقدام می شود. اما نصب برای خودروهای شخصی در هنگام خرید از هر یک از نمایندگان صورت می گیرد. برای رفاه حال خریداران محترم در شیراز، خدمات نصب در محل نیز در نظر گرفته شده است. برای این منظور می توان هنگام خرید موضوع نصب در محل را اعلام نمود.

نمایندگی های فعال فروش و خدمات پس از فروش ردیاب اورنگ در شیراز

بدلیل اینکه همه نمایندگان شیراز از نظر فنی و قیمت ها برابر می باشند، پیشنهاد اورنگ انتخاب نزدیک ترین عامل فروش به محل کار و یا منزل شماست. مراکز پخش ردیاب خودرو و اشخاص و نرم افزارهای اورنگ در شیراز به شرح زیر است:

  • آقای اوجی نیا
    شیراز، بلوار قرآن، روبروی بیمارستان مادر و کودک غدیر، مرکز امنیت خودرو آرکا
  • آقای اعتمادی
    شیراز،بلوار نصر غربی، بعد از خیابان پاییزان
  • آقای زارع
    شیراز،خیابان نادر، نبش کوچه 43، جنب بانک سپه، تزیینات اتومبیل خوبیار
oran map 1401

تماس با شرکت اورنگ