EN
خاموش کردن ماشین از راه دور

خاموش کردن ماشین از راه دور با یک اشاره!

خاموش کردن ماشین از راه دور؟ چقدر دور؟! ممکنه؟ اجازه دهید موضوع را کمی برای شما باز کنیم.

تا به حال به این فکر کرده‌اید که بتوانید ماشین خودتان را از فرسخ‌ها دورتر کنترل و خاموش کنید؟! این موضوع را شاید در فیلم‌های علمی و تخیلی فقط دیده باشید. اما خب اینجا باید بگوییم شما با نصب ردیاب، به راحتی می‌توانید خودرو خودتان را خاموش کنید. بیایید با این سازوکار بیشتر آشنا شویم.

ردیاب در جایی نصب می‌شود که کابل‌های برق خودور عبور می‌کنند. (و به راحتی پیدا نشود). در این حین اگر به ردیاب یک رله خاموش کن متصل شده باشد، می‌توانیم از راه دور، دستور خاموش کردن خودرو را صادر کنیم و ردیاب به این طریق برق خودرو را قطع می‌کند و خودرو خاموش می‌شود. بیایید به تصویر رله خاموش‌کن نگاهی بیندازیم:

رله قطع کن ردیاب خودرو و برق ماشین

اما یک سوال: اگر زیر پای سارق خودرو، ماشین را خاموش کنیم، چه می‌شود؟ سارق محترم با کله نمی‌رود در دیوار؟! حالا سارق هیچ، ماشین دلبندمان را چه کنیم؟ آن هم با این قیمت‌های سر به فلک کشیده.

چندتا راه حل وجود دارد که به ترتیب عنوان می‌کنیم:

خاموش کردن در سرعت‌های پایین

به کسانی که از این قابلیت استفاده می‌کنند، پیشنهاد می‌شود که خودرو خود را رصد کنند و در مواقعی خاموش کنند که اولا ماشین خاموش باشد تا دیگر سارق یا هر فرد دیگری نتواند آن را روشن کند. دوما در سرعت‌های خیلی پایین و جاده‌های خلوت و بااحتیاط این کار را انجام دهند.

ردیاب دزد می‌گیرد اما دزدگیر…؟!

دزدگیرها در یک فاصله مکانی خاص مثلا یک یا دو کیلومتری توان خاموش کردن خودرو را دارند. اما با ردیاب شما حتی از خارج از کشور نیز می‌توانید به راحتی از طریق اپلیکیشنِ مدیریتِ ردیابیِ اورنگ، ماشین خودتان خاموش کنید. خاموش کردن خودرو از راه دور دیگه راحتِ راحته!

استفاده از ردیاب‌های اوتریکس

ردیاب های اوتریکس این قابلیت را دارند که به طور هوشمند سرعت خودرو را تشخیص می‌دهند و اجازه خاموش کردن خودرو را در سرعت‌های بالا را نمی‌دهند. اما باز پیشنهاد ما این است که خودرو خود را در حالت حرکت ترجیحا خاموش نکنید.

خاموش کردن ماشین از راه دور راهی آسان و کاربردی برای صاحبان وسایل نقلیه است که با این کار بتوانند از ماشین خود مراقبت کنند تا در مواقع ضروری بتوانند از آن استفاده کنند. شرکت اورنگ با ۱۴ سال سابقه در سخت‌افزارهای ردیابی و سامانه‌های ردیابی توانسته است این امکان را به راحتی برای مشتریان به ارمغان بیاورد. برای دیدن سخت‌افزارهای ردیاب می‌توانید از لینک زیر اقدام کنید. اگر هم سوال‌های دیگری داشتید می‌توانید از کارشناسان فروش ما بپرسید. آنها طبق معمول منتظر پاسخ‌دهی به شما هستند.


برچسب ها: / /

محصولات اورنگ